OSKP Allstar
OSKP Allstar

 

O firmie

Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Osób ALLSTAR jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Powstała na bazie kilkuletnich doświadczeń w transporcie drogowym.
Od 1999 roku specjalizujemy się w międzynarodowych przewozach osób  do Niemiec, Belgii, Holandii.  Jeździmy non stop przez cały rok.
Dysponujemy bazą doskonałych, solidnych, komfortowo wyposażonych autobusów i mikrobusów.
Wysoki komfort (Klimatyzacja. TV, DVD,WC) oraz doskonała , fachowa obsługa zapewniają, szybką, przyjemną i bezpieczną podróż.


W lipcu 2012 roku oddaliśmy do użytku najnowocześniejszy obiekt do obsługi środków transportu  zlokalizowany przy STAROWIEJSKA 12.
Lokalizacja zapewnia komfortowy dojazd bezpośrednio z Obwodnicy Zamojskiej.
W obiekcie zlokalizowane są biura firmy Allstar, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i profesjonalny warsztat naprawczy.

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów z  najnowocześniejszą linią diagnostyczną CERTUS EVO 2.


Urządzenia te pozwalają w szybki i ergonomiczny sposób naszym diagnostom określić rzeczywisty stan kontrolowanego pojazdu.
Stacja wykonuje przeglądy wszystkich typów pojazdów osobowych, ciężarowych, autobusów, sprzętu rolniczego, motocykli.


Dla podniesienia Państwa komfortu, przejazdu przez linię diagnostyczną na naszej stacji dokonuje sam diagnosta, chyba że Państwo sami zdecydujecie inaczej. Oczywiście zakres i sposób kontroli określają odpowiednie dzienniki ustaw.


Nasz klient otrzymuje w ramach przeglądu super upominki m.in. GRATISOWE TANKOWANIE PALIWA (5L Pb,5L ON lub 10L LPG).


Na bazie wieloletnich doświadczeń własnego warsztatu obsługi samochodów zbudowaliśmy profesjonalny serwis samochodowy dla pojazdów ciężarowych , autobusów a także samochodów osobowych wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia m.in.:

AUTOBOSS- urządzenie do ustawiania geometrii w pojazdach do 3,5 DMC w pełni zautomatyzowane bazujące na technologii laserowej i wyposażone kamery bezprzewodowe. Urządzeni pozwala na ustawianie geometrii także w pojazdach ospojlerowanych i nisko zawieszonych.

DUO TRUCK1 -  urządzenie do ustawiania geometrii w pojazdach powyżej 3.5 DMC – samochody ciężarowe ,naczepy,autobusy itp. bazujące na technologii laserowej i wyposażone kamery bezprzewodowe.

MAPA DOJAZDU

mapa2

ZAPRASZAMY

Allstar - Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów
ul.Starowiejska 12
22-400 Zamość
tel: +48 (84) 639 94 23

zapraszamy

, UCOZ , ucozshablony.ru .
DLE 9.7 , .
DLE 9.7 , 9.6 9.5, promowebber.ru.
, , joomla .
, DLE .
DLE SEO - seoonly.ru.
CMS wordpress .